نمودار ترافیک تماس ها بر اساس روزها همان طور که از نام آن نیز مشخص می باشد ، ترافیک تماس های شما را بر طبق روزی که انتخاب نموده اید به تفکیک تماس های ورودی ، خروجی و بی پاسخ به شما نمایش می دهد.

علائم و رنگ ها در نمودار عبارتند از:

تماس های ورودی : رنگ آبی

تماس های خروجی : رنگ مشکی

تماس های بی پاسخ : رنگ سبز

بازوی عمودی : تعداد تماس ها

بازوی افقی : تاریخ روزها

به عنوان مثال :

در تصویر فوق ما ۲۰۴۸ تماس ورودی ، ۸۱۵ تماس خروجی و ۶۱ تماس از دست رفته داشته ایم . برای مشاهده دقیق اعداد هر تماس تنها کافیست اشاره گر ماوس را بر روی انتهای نمودار قرار دهید تا پنجره توضیحات برای شما به نمایش در آید .

توجه داشته باشید در قسمت تنظیمات نمودار شما می توانید بازه های زمانی مختلفی را انتخاب کنید ، برای نمونه در تصویر زیر ، ما نمودار را بر اساس ۷ روز گذشته قرار داده ایم که در بازوی افقی نمودار هم تاریخ ها قابل رویت هستند .

84

توجه داشته باشید اطلاعات همیشه به ما کمک می کنند تا بتوانیم کسب و کار خود را بهتر توسعه دهیم . هدف ما در ارایه نرم افزار گزارش گیری از سانترال کمک به شرکت ها و مراکز دولتی و یا خصوصی ، کوچک یا بزرگ جهت توسعه بیشتر می باشد.

مدیران شرکت ها و واحدهای سازمانی می توانند تصمیمات بهتری را بر اساس کیفیت پاسخگویی به مشتریان اتخاذ نمایند. همچنین صرفه جویی در هزینه ها یکی از مسایل مهم می باشد که هزینه های تلفنی از آن مستثنی نیست.

امیدواریم که با نرم افزار  گزارش گیری از سانترال به شما در موفقیت بیش تر کمک کنیم.

خوشحال می شویم نظرات شما را جهت ارایه سرویس بهتر بشنویم

جهت دانلود نرم افزار گزارش گیری  و نصب آن بر روی کامپیوتر لطفاً کلیک نمایید

رای شما به این مطلب
  • 0/5
  • 0 رتبه بندی
0 رتبه بندیX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%