گزارشگر ابری سامانه ای تحت بستر وب است که به دارندگان دستگاه سانترال یا کالسنتر اجازه می دهد تا بتوانند گزارشی دقیق و کاربردی را از تماس های درون سازمانی و خارج از شرکت را مشاهده کنند. گزارشاتی که حتی ریزترین عملکرد افراد را مورد بررسی و نظارت قرار می‌دهد و می توان بر اساس آن هدفی مشخص ر تعریف نمود. هر دستگاه سانترال دارای تماس ورودی خروجی و از دست رفته است آنالیز هر آیتم به صورت کاملا جداگانه به شما کمک می کند تا به راحتی بتوانید کیفیت پاسخگویی و بهره‌وری پرسنل و در نهایت مجموعه را افزایش دهید.

سرویس مدیریت و تحلیل تماس تنها راهکار برای مشاهده ریز تماس ها

گزارشگر ابری چیست؟ چگونه کار می کند؟ چگونه می تواند مفید باشد؟

گزارشگر ابری اولین سرویس مدیریت و تحلیل تماس است که به واسطه داشبورد و ویجت هایی که ارائه می دهد امکان مدیریت و کنترل تماس ها را آسان کرده است. کالکتور موجود بر روی لپ تاپی که به مرکز تماس متصل است به محض دریافت سیگنالی مبنی بر تماس ورودی و خروجی در مرکز تلفن آن را برای داشبورد و یا سامانه ارسال می‌کند. این اطلاعات در صورتی که ویجت مورد نظر آن در داشبورد فعال باشد در همان لحظه وقوع در ویجت نمایش داده می شود.

نحوه عملکرد این سرویس بدین گونه است که تمامی اطلاعات بر روی بستر اینترنت بر روی داشبورد منتقل می‌شود و این منتقل شدن اطلاعات با سرعتی بسیار بالا انجام می پذیرد که می توانید به راحتی در هر زمان وقوع (البته به مدت زمان به روز رسانی اطلاعات در داشبورد) بر روی داشبورد مشاهده کنید.

ثبت درخواست 14 روز استفاده رایگان گزارشگر ابری استفاده از دمو

کاربردهایی که گزارشگر ابری به شما می دهد این است که می‌توانید درصد و تعداد تماس بی پاسخ را مشاهده کنید. در اکثر شرکت ها بر اساس تجربه ای کسب کرده ایم کشنده ترین عامل را “تماس از دست رفته” می دانیم با کمک ویجت های مرتبط می توانید جانی دوباره به سیستم کاری خود بدهید.

برای مطالعه قابلیت گزارشگر ابری بر روی همان کلمه کلیک کنید.

رای شما به این مطلب
  • 0/5
  • 0 رتبه بندی
0 رتبه بندیX
خیلی بد ضعیف متوسط خوب عالی
0% 0% 0% 0% 0%

دیدگاه شما

توجه! دیدگاه شما برای نمایش می بایست توسط مدیران تایید شود