آموزش Disaster Recovery System برای بک آپ گیری خودکار در سیسکو

توسط سپتامبر 9, 2020

در ادامه ویدیو های آموزش ویپ سیسکو به معرفی و آموزش Disaster Recovery System برای بک آپ گیری خودکار در سیسکو و تهیه فایل پشتیبان تنظیمات می‌رسیم در این ویدیو این قابلیت و چگونگی راه اندازی آن برای همه سرویس های سیسکو Cisco collaboration توضیح داده شده.

Disaster Recovery System یا پشتیبان گیری خودکار در سیسکو چیست؟

قابلیت تهیه فایل پشتیبان از سیسکو (DRS)، این امکان را به کاربر می‌دهد که قابلیت پشتیبان گیری و بازیابی اطلاعات خودکار را برای همه سرورهای موجود در کلاستر سیسکو ایجاد کند. شما می‌توانید به طور منظم از تنظیمات و داده های سرورهای خود پشتیبان گیری کنید. Disaster Recovery System از پرونده های drfDevice.xml و drfSchedule.xml فایل پشتیبان تهیه می کند.

اگر تا به اینجا ویدیو های آموزش ویپ سیسکو رو دنبال کرده باشید باید با مراحل نصب انواع سرورهای سیسکو شامل CUCM , CUC ,IM&P و UCCX آشنا شده باشید و بتوانید آنها را نصب و راه اندازی کنید. پس از راه اندازی سرور های Publisher و Subscriber قبل از شروع به استفاده و راه اندازی کامل بهتر است که قابلیت تهیه فایل پشتیبان تنظیمات به صورت خودکار رو با استفاده از Disaster Recovery System راه اندازی کنید تا در صورت بروز مشکل برای هر یک از سرور ها فایل بک آپ یا پشتیبان در دسترس باشد.

مشابه مطالب قبلی سعی کردیم تا در انتخاب ویدیو آموزش Disaster Recovery System از بین صدها ویدیو آموزش سیسکو موجود در سایت یوتیوب حداکثر وسواس را داشته باشیم تا بهترین و کاملترین را انتخاب کنیم. شما با این ویدیو به سادگی و به صورت کامل با تمامی مراحل تهیه فایل پشتیبان از سرورهای سیسکو آشنا شده و می‌توانید به سادگی مراحل نصب را یک به یک طی کنید.

 

مدت زمان ویدیو: 10 دقیقه | 59 ثانیه

تهیه کننده: ABayConsulting

 

آموزش Disaster Recovery System برای بک آپ گیری خودکار در سیسکو

 

 

 

نرم افزار گزارشگر ابری تنها سرویس تحت کلود برای دریافت ریز مکالمات و گزارش تماس کلیه محصولات سیسکو

 

آموزش Disaster Recovery System برای بک آپ گیری خودکار در سیسکو ویدیو آموزش سیسکو ویدیو آموزشی  ویپ سیسکو نرم افزار ویپ سیسکو لیست مکالمات سیسکو لیست تماس های سیسکو ریزمکالمات سیسکو ریز مکالمات خلاصه تماسهای سیسکو جزییات تماس سیسکو پرینت تماس سیسکو بک آپ گرفتن از سیسکو بک آپ سیسکو آموزش ویپ سیسکونمایندگی انحصاری PBXDom

همین حالا ثبت نام کنید و از تمام امکانات نرم افزار گزارش تماس سیسکو به صورت کاملا رایگان برای مدت  14 روز استفاده کنید

 

از 1 - 2 - 3 - 4 - 5 (نظر شما بسیار مهم است)
[کل: 2 میانگین: 5]

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

    سبد خرید