گزارش 25 خط شهری پر استفاده در نرم افزار سانترال تلفن

توسط مارس 2, 2016

خط شهری، پل ارتباطی میان شما و مشتریانتان است. تفاوتی ندارد که شما دو خط شهری در شرکت داشته باشید و یا ده ها خط شهری، مدیریت آنها باید کاملاً هوشمندانه صورت گیرد. گزارش 25 خط شهری پر استفاده در نرم افزار سانترال تلفن در گزارشگر ابری به شما کمک می کند تا بتوانید خطوط اصلی را شناسایی کنید. شما می توانید پس از شناسایی خطوط شهری که بیشترین ترافیک تماسی را داشتند، گام خود را برای مدیریت بهتر آنها مستحکم ‌تر بردارید.

گزارش 25 خط شهری پر استفاده در نرم افزار سانترال تلفن مقاله  نرم افزار سانترال تلفن گزارش گیری از سانترال asterisk گزارش گیری از سانترال سانترال پاناسونیک سانترال آوایا

گزارش ۲۵ خط شهری پر استفاده در نرم افزار سانترال تلفن شامل چه مواردی می شود؟

در این گزارش سه رویداد به صورت مجموع بررسی می شود. تماس ورودی که دارای دو زیرمجموعه “تماس ورودی پاسخ داده شده” و “تماس ورودی بی ‌پاسخ” است و در نهایت “تماس خروجی”. در این گزارش مجموعه تماس ها در هر خط شهری محاسبه می شود. تصور کنید شما 3 خط شهری دارید، مجموعه هر سه رویداد در خطوط شما بررسی می‌شود و بر اساس بیشترین تا کمترین (یا برعکس) به نمایش در می آید.

این گزارش نهایتاً ۲۵ خط شهری پر ترافیک را پس از بررسی تمام خطوط، نمایش می دهد.

این گزارش به شما 25 خط شهری که به سانترال تان متصل نموده اید و بیشترین استفاده را از آنها دارید، نمایش می دهد. به خاطر داشته باشید که اطلاعات همیشه به ما کمک می کنند تا بتوانیم کسب و کار خود را بهتر توسعه دهیم . هدف ما در ارایه نرم افزار سانترال تلفن کمک به شرکت ها و مراکز دولتی و یا خصوصی ، کوچک یا بزرگ جهت توسعه بیشتر می باشد.

مدیران شرکت ها و واحدهای سازمانی می توانند تصمیمات بهتری را بر اساس کیفیت پاسخگویی به مشتریان اتخاذ نمایند. همچنین صرفه جویی در هزینه ها یکی از مسایل مهم می باشد که هزینه های تلفنی از آن مستثنی نیست. امیدواریم که با نرم افزار سانترال تلفن به شما در موفقیت بیش تر کمک کنیم. خوشحال می شویم نظرات شما را جهت ارایه سرویس بهتر بشنویم.

جهت دانلود نرم افزار سانترال تلفن  و نصب آن بر روی کامپیوتر لطفاً کلیک نمایید

از 1 - 2 - 3 - 4 - 5 (نظر شما بسیار مهم است)
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

    سبد خرید