دسترسی در بستر وب

دسترسی به سرویس تحلیل و مدیریت تماس کاملا در بستر وب است و فارغ از محدودیت جغرافیایی، در صورت اتصال به اینترنت بدون نیاز به نصب هیچ نرم افزاری می توانید به آن دسترسی داشته باشید.

بایگانی نامحدود اطلاعات

با نگهداری اطلاعات در سرور های آمازون، شما می ‌توانید به اطلاعات تماس های ۵ سال اخیر خود دسترسی داشته باشید. تمامی اطلاعات تماس های شما را بدون هیچ محدودیتی در رابطه با تعداد شماره ها در سرور های قدرتمند و امن آمازون ذخیره می ‌کنیم

ادغام با سرویس API

شما می توانید قابلیت های سرویس مدیریت و تحلیل تماس خود را به وسیله ادغام با سرویس های بزرگ آنلاین مانند Slack و Zapier بیش از پیش گسترش دهید.

گزارشگیری سانترال

مدیریت با داشبورد هوشمند

ساخت داشبورد هوشمند با استفاده از بیش از ۷۰ ویجت موجود و امکان بروز رسانی خودکار بهترین راه برای مدیریت و نظارت مستمر تماس ها در حداقل زمان است که به راحتی در دسترس کاربران قرار دارد.

آنالیز و تحلیل تماس ها

گزارشگر ابری این امکان را به شما میدهد که پس از بررسی داشبوردها و نظارت کلی با استفاده از انواع گزارشات موجود به جزییات بیشتری دسترسی داشته باشید و بتوانید با مشاهده جزییات بیشتر به جمع بندی نهایی برسید.

گزارشات با تمام جزییات

گزارشات متنوع به شما کمک میکند تا در جریان جزییات قرار بگیرید و بتوانید برای آینده و بالا بردن بهره وری سازمان خود برامه ریزی کنید. شما میتوانید بر مبنای تمام جزییات برای خود گزارش اختصاصی طراحی کنید.

شعب و مراکز تماس نامحدود (مولتی شعب)

گزارشگر ابری تنها راه حل برای مدیریت و نظارت بر تماس شرکت هایی است که بیشتر از یک شعبه دارند و یا تمایل دارند دفاتر مختلف را از یک مکان مدیریت نمایند. 

عدم محدودیت نوع و تعداد سانترال

مدیریت شعب از دفتر مرکزی

دسترسی به ریز مکالمات شعب

امکان مقایسه شعب با یکدیگر

صفحه اصلی

ارسال پیامک هوشمند ایمیل هوشمند هشدار هوشمند اس‌ام‌اس هوشمند در شرایط متفاوت

صفحه اصلی

از تماس شما سپاسگزاریم از وب سایت ما دیدن کنید با سپاس از تماس شما یک تماس از دست رفته دارید با شما تماس میگیریم فروش ویژه تخفیف باورنکردنی تلگرام مارا دنبال کنید

اطلاع رسانی

ارسال پیامک به تماس گیرنده در صورت بی پاسخ ماندن تماس، اطلاع رسانی برای تماس خارج از زمان اداری و یا مکالمه ای با مدت زمان طولانی از قابلیت های این سرویس است.

تبلیغات هدفمند

ارسال پیامک های تبلیغاتی با متن گوناگون برای اتفاقات تعریف شده از جمله تماس با واحد و دپارتمان های سازمان در روز و یا ساعتی خاص.

تکریم مشتری

مهمترین پیامد مثبت سرویس پیامک هوشمند تکریم مشتری است، به این معنا که می توانید در صورت دریافت هر تماسی از موبایل، برای فرد تماس گیرنده پیامکی خاص و هوشمند ارسال کنید.

مراکز تماس تحت پوشش

گزارشگر ابری به عنوان اولین سرویس مدیریت و تحلیل تماس توانسته است یکپارچگی کاملی با تمامی برند های موجود در بازار داشته باشد. تمامی مراکز تلفن تحت پوشش این سرویس می باشند و شما می توانید لیست آن را به صورت کامل مشاهده کنید.

۱۴ روز اشتراک رایگان

همین حالا ثبت نام کنید و از تمامی امکانات برای مدت ۱۴ روز به صورت کاملا رایگان استفاده کنید

با سپاس از اعتماد شما

    سبد خرید