آموزش نصب سیسکو Installing UCCX Subscriber

توسط سپتامبر 7, 2020

در مقاله آموزش نصب سیسکو Installing UCCX Publisher بیان شد که UCCX یکی از سرویس های سیسکو Cisco collaboration است که از آن برای راه اندازی سرویس کال سنتر استفاده می‌شود. و همانطور که قبلادر مقاله CUCM Cluster Design | کلاسترینگ سیسکو توضیح داده شد، برای داشتن قابلیت Redundancy و Load sharing نیاز به نصب سرور های Subscriber داریم. این موضوع برای تمامی محصولات سیسکو صادق است و فقط مربوط به CUCM نمی‌شود در مقاله آموزش نصب سیسکو Installing UCCX Subscriber کلیه مراحل نصبUCCX Subscriber به صورت گام به گام و از صفر تا صد آموزش داده شده.

مشابه مطالب قبلی سعی کردیم تا در انتخاب ویدیو آموزش نصب سیسکو UCCX از بین صدها ویدیو آموزش سیسکو موجود در سایت یوتیوب حداکثر وسواس را داشته باشیم تا بهترین و کاملترین را انتخاب کنیم. شما با این ویدیو به سادگی و به صورت کامل با تمامی مراحل نصب UCCX آشنا شده و می‌توانید به سادگی مراحل نصب را یک به یک طی کنید.

برای مشاهده مطالب مشابه با کلیک روی لینک بهترین ویدیوهای آموزشی مرکز تماس سیسکو به صفحه برترین ویدیو آموزشی سیسکو بروید.

مدت زمان ویدیو:   16 دقیقه | 29 ثانیه  

تهیه کننده: ABayConsulting

 

آموزش نصب سیسکو Installing UCCX Subscriber

 

 

نرم افزار گزارشگر ابری تنها سرویس تحت کلود برای دریافت ریز مکالمات و گزارش تماس کلیه محصولات سیسکو

 

آموزش نصب سیسکو Installing UCCX Subscriber ویدیو آموزش سیسکو ویدیو آموزشی  ویپ سیسکو نصب uccx نرم افزار سیسکو کالسنتر سیسکو کال سنتر سیسکو شارژینگ سیسکو سیسکو UCCX داشبورد سیسکو پرینت سیسکو بیلینگ سیسکو اکانتینگ سیسکو آموزش ویپ سیسکو آموزش UCCXنمایندگی انحصاری PBXDom

همین حالا ثبت نام کنید و از تمام امکانات نرم افزار گزارش تماس سیسکو به صورت کاملا رایگان برای مدت  14 روز استفاده کنید

از 1 - 2 - 3 - 4 - 5 (نظر شما بسیار مهم است)
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

    سبد خرید