آیا واقعا سرویس گزارش تماس های سازمانی هزینه ها را کاهش می دهد؟

توسط مارس 9, 2016

آیا واقعا سرویس گزارش تماس های سازمانی هزینه ها را کاهش می دهد؟

نه تنها آشنایی با ارتباطات بر کسب و کار تاثیر دارد بلکه ارتباطات یک بخش اساسی در کسب و کار است. ما باید همیشه در ارتباط باشیم که این بسیار روشن است. اما چگونه مطمئن شویم که این فن آوری ، انتخاب درستی برای استفاده از منابع و قابلیت های کسب و کارمان است؟

آیا واقعا سرویس گزارش تماس های سازمانی هزینه ها را کاهش می دهد؟

آیا مدیریت تماس ها واقعا تاثیر می گذارد؟

هدف از خرید هر گونه تکنولوژی باید در جهت بهبود فرایند ها و ارائه و کاهش هزینه کسب و کار باشد.در صورتیکه برای بازگشت سرمایه گذاری راهی وجود نداشته باشد صرف هزینه برای کسانی که بودجه را کنترل می کنند، بسیار سخت می شود . از لحاظ هزینه ارتباطات شریک شدن با هزینه های شخصی با منبع مناسب ، می تواند مشکل ایجاد کند مگر اینکه در آنجا از مدیریت تماس ها برای کنترل و یا کمک به این کار استفاده کنید.

آیا واقعا سرویس گزارش تماس های سازمانی هزینه ها را کاهش می دهد؟

هدف از مدیریت تماس های تلفنی چیست؟

هدف از مدیریت تماس ها باید برای نشان دادن پیشرفت در محیط باشد .هنگامی که نرم افزار در محلی استفاده شود به مانند نشان دادن پرچم قرمز به تعداد زیادی است. اگر ارائه دهنده برای کاهش هزینه های مخابراتی از طریق اطلاعات سازمان یافته پیشنهادی بدهد این یک پیشنهاد منطقی و قانونی درست است . هدف باید به دست آوردن توانایی کامل در مدیریت سیستم ارتباطات از راه دور باشد که می تواند دلیل اصلی برای خرید باشد.و چشم اندازی برای تغییر با موقعیت هایی واضح و شفاف باشد.

فواید آن چیست؟

به عنوان مثال راه حل مدیریت تماس ها ، گزارش دهی داده های خام جمع آوری شده از منابع مخابراتی را فراهم می کند که شرکت با بررسی آن می تواند تصمیم گیری مناسب و صرفه جویی در هزینه های کسب و کار داشته باشد با بررسی خلاصه گزارش کارمندان می توانند تجزیه تحلیل و برنامه ریزی در ارتباطات داشته باشند .این گزارش همچنین می تواند برای مسائل ردیابی و ترافیک وساعات اوج مصرف و خلاصه ای از فعالیت ها و هزینه ها باشد که در نهایت می تواند به کاهش صورت حساب مخابرات منجر شود .

آیا واقعا سرویس گزارش تماس های سازمانی هزینه ها را کاهش می دهد؟

اگر شما هم نگران هستید که با انبوه تماس ها همیشه در دسترس باشید ، به نظر می رسد که بهتر است که به تجزیه تحلیل تماس ها بپردازید .این ابزار به شما کمک می کند که بدانید در هر زمانی چقدر از مشتریان به شما تلفن زده اند شما می توانید ساعات اوج مصرف همزمان را شناسایی کنید و برای تعیین پهنای باند وشبکه بهترتصمیم بگیرید . حتی می توانید شماره ها را روزانه ، ماهانه و یا سالانه بررسی کنید .

با سرویس هوشمند مدیریت و تحلیل تماسها ، حسابرسی و ابزار بهینه سازی، و بهینه سازی مخابراتی ، شما می توانید اطلاعات کلیدی را به بهترین شکل ممکن برای کاهش هزینه های مخابراتی تان به دست آورید.و در همان زمان اشتباهات صورتحساب نیز شناسایی شده و پول تان بر می گردد. مدیریت تماس ها می تواند به شما کمک کند تا هزینه ها را پایین نگه دارید. در نهایت خودتان تصمیم به ادامه کار با این سیستم خواهید داشت .

چه چیزی مانع از انجام این کار خواهد شد ؟

از 1 - 2 - 3 - 4 - 5 (نظر شما بسیار مهم است)
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

    سبد خرید