نمودار ترافیک تماس ها بر اساس روزها در گزارش گیری از سانترال

توسط جولای 20, 2016

ترافیک تماس به تمامی رویدادهایی گفته می شود که  در طی یک روز کاری و یا حتی یک بازه زمانی خاص بر روی دستگاه سانترال و یا کال سنتر رخ می دهد. دریافت تماس ورودی، برقرار کردن تماس با خارج از مجموعه، برقراری تماس درون سازمانی از طریق سانترال (تماس داخلی)، بی پاسخ ماندن تماس دریافتی از خارج دستگاه سانترال. گزارشگر ابری به عنوان اولین سرویس مدیریت و تحلیل تماس به شما کمک می کند تا با استفاده از ویجت های کاربردی و دقیق بتوانید تحلیل دقیق و درستی از تمامی رویداد های گفته در مجموعه خود داشته باشید. نمودار ترافیک تماس ها بر اساس روزها همان طور که از نام آن نیز مشخص می باشد، ترافیک تماس های شما را بر طبق روز و یا تاریخی که انتخاب نموده اید به تفکیک تماس های ورودی، خروجی و بی پاسخ به شما نمایش می دهد. علائم و رنگ ها در نمودار عبارتند از…

  • تماس های ورودی : رنگ آبی
  • تماس های خروجی : رنگ مشکی
  • تماس های بی پاسخ : رنگ سبز
  • بازوی عمودی : تعداد تماس ها
  • بازوی افقی : تاریخ روزها

به عنوان مثال :

در نمودار ترافیک تماس ها بر اساس روزها در گزارش گیری از سانترال چه می گذرد؟

در تصویر زیر ما 2048 تماس ورودی ، 815 تماس خروجی و 61 تماس از دست رفته داشته ایم. برای مشاهده دقیق اعداد هر تماس تنها کافیست اشاره گر ماوس را بر روی انتهای نمودار قرار دهید تا پنجره توضیحات برای شما به نمایش در آید . توجه داشته باشید در قسمت تنظیمات نمودار شما می توانید بازه های زمانی مختلفی را انتخاب کنید، برای نمونه در تصویر زیر، ما نمودار را بر اساس 7 روز گذشته قرار داده ایم که در بازوی افقی نمودار هم تاریخ ها قابل رویت هستند .

نمودار ترافیک تماس ها بر اساس روزها در گزارش گیری از سانترال

توجه داشته باشید اطلاعات همیشه به ما کمک می کنند تا بتوانیم کسب و کار خود را بهتر توسعه دهیم . هدف ما در ارایه نرم افزار گزارش گیری از سانترال کمک به شرکت ها و مراکز دولتی و یا خصوصی، کوچک یا بزرگ جهت توسعه بیشتر می باشد. مدیران شرکت ها و واحد های سازمانی می توانند تصمیمات بهتری را بر اساس کیفیت پاسخگویی به مشتریان اتخاذ نمایند. همچنین صرفه جویی در هزینه ها یکی از مسایل مهم می باشد که هزینه های تلفنی از آن مستثنی نیست.

امیدواریم که با نرم افزار  گزارش گیری از سانترال به شما در موفقیت بیش تر کمک کنیم.

خوشحال می شویم نظرات شما را جهت ارایه سرویس بهتر بشنویم. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 02188903060

جهت دانلود نرم افزار گزارش گیری  و نصب آن بر روی کامپیوتر لطفاً کلیک نمایید

از 1 - 2 - 3 - 4 - 5 (نظر شما بسیار مهم است)
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

    سبد خرید