ویجت تعداد تماس های ورودی

توسط دسامبر 14, 2015

یکی از مهم ترین ویجت ها در سرویس PBX Call Report، ویجت تعداد تماس های ورودی می باشد. این ویجت عدد و مقدار مکالمات ورودی سازمان و یا شرکت شما را نشان می دهد. در تنظیمات این ویجت شما امکان انتخاب تاریخ به صورت پویا و یا استاتیک را دارید . در حالت پویا به طور مثال وقتی ویجت را بر روی هفته جاری قرار می دهید، همیشه تعداد تماس های ورودی هفته جاری را مشاهده خواهید کرد. یکی از شیوه های جالب برای مشاهده افزایش یا کاهش پیشرفت شما در میزان دریافت تماس های ورودی نسبت به هفته ها یا ماه های گذشته استفاده از دو ویجت تعداد تماس های ورودی در کنار هم می باشد که باید یکی را بر روی روز جاری و دیگری را بر روی دیروز تنظیم نمایید.با این شیوه در هر روز ، با یک نگاه میزان پیشرفت نسبت به روز گذشته و یا بازه زمانی دیگر را مشاهده خواهید کرد.

ویجت تعداد تماس های ورودی

تنظیمات ویجت تعداد تماس های ورودی شامل موارد زیر می باشد :

Incoming Calls Count1

  • عنوان : عنوان به صورت خودکار ساخته می شود ولی شما نیز می توانید آن را به سلیقه خود تغییر دهید که برای این ویجت باید بر روی تعداد تماس های ورودی(Incoming Calls Count today ) تنظیم گردد .
  • از : تاریخ شروع بازه زمانی مورد نظر
  • تا : تاریخ پایان بازه زمانی مورد نظر
  • گروه : در صورتیکه از پلان سازمانی ما استفاده می کنید می توانید اطلاعات ویجت را محدود به یک واحد خاص ، در شرکت خود کنید
  • شماره دستگاه : در صورتیکه از پلان سازمانی ما استفاده می کنید و دارای چند دستگاه سانترال می باشید ، میتوانید شماره سانترال مورد نظر را از این قسمت انتخاب نمایید

گزینه های تاریخ را در شکل زیر مشاهده می کنید:

ویجت تعداد تماس های ورودی

اگر از پلان سازمانی استفاده می کنید امکان انتخاب واحد سازمانی مانند شکل زیر وجود دارد.

ویجت تعداد تماس های ورودی

در پایان :

اطلاعات همیشه به ما کمک می کنند تا بتوانیم کسب و کار خود را بهتر توسعه دهیم . هدف ما در نرم افزار سانترال تلفن Callreport کمک به شرکت ها و مراکز دولتی و یا خصوصی ، کوچک یا بزرگ جهت توسعه بیشتر می باشد. مدیران شرکت ها و واحدهای سازمانی می توانند تصمیمات بهتری را بر اساس کیفیت پاسخگویی به مشتریان اتخاذ نمایند. همچنین صرفه جویی در هزینه ها یکی از مسایل مهم می باشد که هزینه های تلفنی از آن مستثنی نیست. امیدواریم که با سرویس نرم افزار سانترال تلفن به شما در موفقیت بیش تر کمک کنیم.

خوشحال می شویم نظرات شما را جهت ارایه سرویس بهتر بشنویم

جهت دانلود  نرم افزار سانترال تلفن  و نصب آن بر روی کامپیوتر لطفاً کلیک نمایید

از 1 - 2 - 3 - 4 - 5 (نظر شما بسیار مهم است)
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

    سبد خرید