گزارشات پیشرفته سرویس Call Analytics در سانترال

توسط فوریه 5, 2016

اين گزارش را می توان جامع‌ ترين گزارش اين سرویس نامید به اين دليل که در اين گزارش کلیه المان ها وجود داشته و شما می توانيد بر مبنای هرکدام از آن‌ ها و يا مجموع آن‌ ها به نتيجه مورد نظر برسيد. اين المان ها شامل تاريخ تماس به صورت بازه‌هاي زماني از پيش تعريف شده يا ورود يک تاريخ خاص، زمان مکالمه در يک روز، نوع تماس، شماره تماس گيرنده، شماره‌ ای که با آن تماس گرفته شده، داخلي مورد نظر و مدت زمانی که مکالمه به طول انجاميده می باشد. گزارشات پیشرفته سرویس Call Analytics در سانترال پاناسونیک یکی از تخصصی ترین رپورت ها برای پیشرفت در کار است.

تنظیمات مرتبط با گزارشات پیشرفته سرویس Call Analytics در سانترال شامل چه آیتم هایی می باشد...

تنظیمات مرتبط با گزارشات پیشرفته سرویس Call Analytics در سانترال شامل چه آیتم هایی می باشد…

  • نوع گزارش : از بین بیش از 20 نوع گزارش متفاوت آیتم مورد نظر خود را انتخاب می کنید که برای این گزارش باید بر روی گزارش پیشرفتهقرار گیرد
  •  از تاریخ : تاریخ شروع گزارش گیری مورد نظر
  • تا تاریخ: تاریخ پایانی گزارش گیری مورد نظر
  • گروه :چنانچه در درون نرم افزار گروه های متفاوتی را نیز تعریف کرده باشید می توانید گزارش تماس های خروجی مربوط به همان گروه را مشاهده نمایید
  • شماره دستگاه : میتوانید شماره سانترال خود را نیز انتخاب کنید (در صورتیکه چند دستگاه سانترال درون نرم افزار تعریف شده باشد)
  • تاریخ ها : برای راحت تر بودن شما کاربران محترم تاریخ هایی به طور پیش فرض قابل انتخاب نیز می باشند که می توانید بر اساس زمانی مشخص به طور مثال : امروز ، دیروز ، این هفته ، این ماه و …. را انتخاب نموده و در نهایت عمل گزارش گیری را انجام دهید.

در پایان برای گزارشات پیشرفته سرویس Call Analytics در سانترال

در پایان برای گزارشات پیشرفته سرویس Call Analytics در سانترال

اطلاعات همیشه به ما کمک می کنند تا بتوانیم کسب و کار خود را بهتر توسعه دهیم . هدف ما در ارایه نرم افزارسانترال پاناسونیک  کمک به شرکت ها و مراکز دولتی و یا خصوصی ، کوچک یا بزرگ جهت توسعه بیشتر می باشد. مدیران شرکت ها و واحدهای سازمانی می توانند تصمیمات بهتری را بر اساس کیفیت پاسخگویی به مشتریان اتخاذ نمایند. همچنین صرفه جویی در هزینه ها یکی از مسایل مهم می باشد که هزینه های تلفنی از آن مستثنی نیست. امیدواریم که با سرویس نرم افزارسانترال پاناسونیک به شما در موفقیت بیش تر کمک کنیم.

خوشحال می شویم نظرات شما را جهت ارایه سرویس بهتر بشنویم

جهت دانلودنرم افزارسانترال پاناسونیک و نصب آن بر روی کامپیوتر لطفاً کلیک نمایید

از 1 - 2 - 3 - 4 - 5 (نظر شما بسیار مهم است)
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

    سبد خرید